درب اتوماتیک SECRETS

درب اتوماتیک Secrets

درب اتوماتیک Secrets

Blog Article

درب ‌اتوماتیک مزایای متعددی دارند. از جمله این موارد می‌توان به زیبایی، ظاهر مدرن، صرفه‌جویی در مصرف انرژی و … اشاره کرد.

این درب‌ها نیز به صورت اتوماتیک و به وسیله‌ی ریموت باز و بسته می‌شوند. جنس بدنه این درب‌ها متنوع است و حتی انواع شیشه‌ای آن نیز وجود دارند.

جک های بازویی هیدرولیکی برای درب های پارکینگی سنگین و یا دربهای صنعتی کاربرد دارد . همچنین بر خلاف جک های مکانیکی تعداد تردد آن محدود نمی باشد. اگر بخواهیم به معایب این سیستم اشاره کنیم باید به گران بودن آن و احتیاج به سرویس و نگهداری فصلی اشاره کرد.

انواع درب برقی ارائه شده توسط شرکت آتی در به صورت زیر است:

این پارامتر با توجه به محل نصب درب و کارکرد آن متفاوت است. برخی از درب‌ های اتوماتیک مجهز به سیستم قطع کن می‌باشند و در صورتی که مانعی در مقابل آن‌ها قرار داشته باشد متوقف شده و دوباره باز می‌شوند.

موارد دیگر مانند رسیور و تابلو فرمان و کد دهی ریموت ها با رعایت اصول امنیتی باید انجام بشه.

استفاده از ریموت دستی و یا استفاده از حسگر چشمی . درب های جک دار (هیدرولیکی، پنوماتیک و گیربکسی) که در دسته درب اتوماتیک قرار دارد، با بهره گیری از سیستم هیدرولیکی و الکترومکانیکی، با استفاده از یک ریموت دستی در مواقع لازم باز و بسته می شوند.

محتویات ساییتتون خیلی خوب بود واقعا تو اینکار خبره درب اتوماتیک و کارآزموده هستید خسته نباشید و موفق باشید

مزایای درب‌های اتوماتیک ریلی یا کشویی برای پارکینگ‌ها به صورت زیر است:

استفاده از این درب‌ها باعث مقرون به صرفه شدن هزینه‌های مصرفی می‌شود.

برای درخواست مشاوره در مورد محصولات آتی در با ما در ارتباط باشید.

انواع درب پارکینگ ریلی به سه دسته درب ریلی تک لنگه، درب ریلی دو لنگه و درب ریلی تلسکوپی تقسیم بندی می شود.

این نوع درب‌ها با توجه‌ به طیف رنگی گسترده و مدل‌ها و طرح‌های متنوع، آراستگی و زیبایی را برای پارکینگ ‌های فروشگاه‌ها و منازل مسکونی به ارمغان می‌آورند.

مطالب بصورت خودکار از خبرگزاری ها و سایتها، پویش و نمایش داده می شوند و مجله اینترنتی ستاره ها مسئولیتی در قبال محتوا، ندارد!

Report this page